#1 2014-01-14 11:31:51

Sumi

Starszy Trener

Skąd: Pluszaczkowo ^^
Zarejestrowany: 2014-01-09
Posty: 15
Punktów :   

Pomysły by Sumi ^^

1. Legendy - czas zrespienia każdej legendy powinien być ustawiony na godzinę góra dwie godziny.. w końcu to Legenda a nie zwykły pok.. po za tym.. Lugia, Entei, Mew i Mewtwo.. powinny zostać usunięte z obrębu Saffron.. tak żeby trzeba było szukać miejsca, w którym się respią.. dodanie spawnu Ho-Oh, Suicune i Raikou..
2. !love - wydłużenie czasu użycia na 5 minut..
3. Potki - dobrze jest tak jak jest..
4. NPC z plecakami - dodanie więcej plecaków i bagów.. przeglądając spiryty zauważyłam ze całkiem sporo ich w rożnych kolorach i z różnymi kreacjami..
5. Odkryłam 3 wysepki ( niedokończone ) brakuje na nich pokow, NPCów i Poke Centrum, można je wykorzystać dodając tam poki, które są w bazie z pokami ale nie występują na żadnej z ukończonych wysp lub lokacji.. można by zrobić wyspę z sh pokami.. na którejś z nich zrobić spawn Legendy.. lub po prostu nowe lokacje z pokami..
6. Dodanie nowych pokemonów powyżej generacji II na necie można znaleźć spiryty a proces dodania spirytow do bazy danych i złożenia poka to jakieś 30 minu..
7. Jestem za stworzeniem wielkiej areny, na której co miesiąc można by zorganizować walki PVP miedzy graczami.. o tytuł Mistrza Poków na serverze.. oczywiście drobna nagroda dla pierwszych 3 osób..
8. Koniec z respieniem poków dla graczy ! Mapka jest ogromna.. i wszędzie można znaleźć sh poka.. wystarczy poszukać.. i pozwiedzać..
9. Jestem za urozmaiceniem eventów.. im więcej ciekawych eventow tym lepiej..
10. W Viridian znajduje się spawn Pinsirów na, który nie idzie się dostać.. przez schody.. trzeba użyć latającego poka..
11. Gracze za bardzo polegają na Adminach.. zresp to zresp tamto.. daj to daj tamto.. tepnij mnie tu tepnij mnie tam.. koniec z tym ! Koniec z ułatwianiem gry !
12. Wiem że ON i OFF serverea to już kwestia Seby.. ale dobrze by było jakby powstał grafik na cały tydzień kiedy był by planowany ON i OFF servera..
13. System klanów
14. Shiny stone
15. Master ball - catch 100%
16. dalej.. kiedyś widziałam NPC, który zmieniał poke ball na inny wybrany za opłatą.. np: mamy Charizarda w ub.. i zmieniamy ub na Love ball..
17. Osobny NPC od kupowania stonów..
18. Kary za rozkradanie PC.. najlepiej było by ustawić NPC z rzeczami do dekorowania domu..
19. Stworzenie regulaminu, zasad i postępowania karnego ^^

Jestem przeciwna ułatwianiu gry !
Chcesz coś zdobyć pracuj nad tym, szukaj , zwiedzaj i próbuj !

Offline

 

#2 2014-01-16 21:47:19

bleff12

Zawodowy Trener

Zarejestrowany: 2013-11-08
Posty: 42
Punktów :   

Re: Pomysły by Sumi ^^

ostatnie zdanie(masz w nim racje) wiem ze mb neiebdzie bo cos sie buguje jak dodajemy safari,mb ale nad rezsta trza sie zastanowic

Offline

 
gry online
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Mew Pokemon
trwa inicjalizacja

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiia20.pun.pl www.cswcup.pun.pl www.rpgavatar.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl www.husarteam.pun.pl