PokeObii

Forum serwera PokemonObii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-02-18 10:16:58

Darkusek

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-06
Posty: 25
Punktów :   

Nabór na GMa !!!

W dniu dzisiejszym skladacie wnoiski o GMa (nabor trwa do 23.02.2014) (Niedziela) Przypominam Wiek minimum +15 !!!
--------------------------------------------------
WZÓR
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Nick postaci w grze
2. Wiek
3. Doswiadczenie
4. Ile czasu poswiecasz PokeObii
5. Dlaczego chcialbys zostac GMem
6. Musisz potwierdzic zasady Serwera ktory znajduje sie na forum w dziale,NOWOSCI

Offline

 

#2 2014-02-18 13:01:32

Zukori

Młody Terener

Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nabór na GMa !!!

1. Zukori
2. 16/17
3.  (W pokemony gram już z dobre 3/4 lata grałam z pokesebą od samego początku byłam nawet pare lat temu na beta testach)Miałem zwykłego otsa do Tibi oraz prywatny server do metin2, szybko się uczę ;]
4. Jestem na pokeobii zawsze po praktykach czyli tak 13/15
5. Chciałbym naprawiać wszystkie napotkane usterki/bugi, pomagać w robieniu nowych wysp, questów, dodawniu nowych pokemonów, różnego rodzaju eventy nie takich jakim jest "najazd pokemonów na saffron". Pomagał bym graczom np. udzielał rad gdzie expić co się opłaca łapać. Po jakimś czasie pomagałbym w utrzymaniu finansowym servera.
6. Zapoznałem się z regulaminem serwer PokeObii. Zukori
Mam nadzieję że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone ponieważ już teraz przyczyniam się ja i moja siostra do polepszenia gry na serverze wykrywając bugi których już znalazłem sporo ale zostały naprawione. Pozdrawiam Zukori oraz jej Brat ;]

Ostatnio edytowany przez Zukori (2014-02-19 14:56:45)

Offline

 

#3 2014-02-18 16:46:25

wujek1909

Młody Terener

Zarejestrowany: 2014-02-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nabór na GMa !!!

1. Pan Cukierek
2. 17
3. Gram około 7lat na poke otsach znam all komendy znaczy all jak all ale trochę znam na wielu poke otsach byłem subem,gm,tutorem
4. Na PokeObii Gram od 2 dni bardzo podoba mi się ten serwer w dni robocze od 15-22 godz w Soboty/Niedziele od 8 rano do 5 rano w sensie całą noc i cały dzień
5. Ponieważ mam trochę doświadczenia w byciu gm itp i bardzo lubię robić eventy pomagać graczom nie będe się rozpisywał będziesz chciał to mnie przyjmiesz nie to nie
6. Tak Zapoznałem się regulaminem

Offline

 

#4 2014-02-18 17:03:53

Thorion

Młody Terener

Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nabór na GMa !!!

1. Nick postaci w grze: Thorion
2. Wiek: 18
3. Doswiadczenie: 2 lata na serwerach pokemon , w tibie ogólnie 10 lat od wersji 7.6
4. Ile czasu poswiecasz PokeObii: 3-5 h
5. Dlaczego chcialbys zostac GMem: Jestem osobom odpowiedzialną ,znającą się na rzeczy i przede wszystkim doświadczoną. Jeśli gram już na jakimś serwerze angażuje się na serwerze pomagając nowym graczom. Dodatkowo zawsze na mnie można liczyć ,a wśród graczy mam poparcie. Jeśli dostanę GM serwer na pewno na tym nie straci ,a zyska.
6. Musisz potwierdzic zasady Serwera ktory znajduje sie na forum w dziale : POTWIERDZAM

Offline

 

#5 2014-02-18 18:23:55

Katarek

Młody Terener

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nabór na GMa !!!

1. Katarek.

2. 16 lat.

3. Przegranych LAT w Tibie mam około TRZECH ( na realu osiągnąłem poziom 87 ), lecz tylko rok na PokeOtsach. Miałem przyjemność pełnić role Tutora na wielu serwerach, tak więc znam podstawowe komendy wyższych rang od Playera.

4. Oczywiście, jak najwięcej! Aktualnie jeszcze przez półtorej tygodnia mam ferie, wiec będę mógł siedzieć bardzo długo, i często na serwerze.

5. Powodów mogę przedstawić bardzo wiele, oto kilka z nich:

-Pragnę pomagać ludziom z ich zmaganiami na serwerze PokeObii.
-Odnajdywać, i naprawiać wszelkiego rodzaju bugi w grze.
-Udzielać pomocnych informacji na temat serwera PokeObii.
-Organizować liczne eventy dla graczy.
-Reklamować serwer na forach, jak i innych serwerach Pokemonów.
-Wspierać Administracje serwera, ułatwiać im prace.
-Zorganizował bym server TeamSpeak 3 dla graczy serwera.

6. Zapoznałem/am się z regulaminem serwer PokeObii Katarek.

Offline

 
gry online
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Mew Pokemon
trwa inicjalizacja

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobiogra.pun.pl www.3e.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl www.menele.pun.pl www.sonygsm.pun.pl